Przejdź do głównej zawartości

Karpacz - hotele z basenem i spa

Karpacz hotele z basenem i spa

Jeśli chodzi o Karpacz i hotele z basenem & spa to polecam wybrać Hotel Konradówka.
Idealna lokalizacja, około 400 metrów do centrum, bardzo pyszne jedzenia, basen, sauna i sala do ćwiczeń, w której mogłem zrobić swój trening siłowy. Obsługa na wysokim poziomie z racji swojej pasji kulinarnej mogłem bez przeszkód zrobić kilka zdjęć na jadalni. Jest to idealne miejsce dla aktywnych osób, które kochają bieganie, ale nie tylko każdy znajdzie tutaj swoje pięć minut zapomnienia i relaksu.To był bardzo intensywny weekend ponad 40km w nogach trening na siłowni basen spa i zwiedzanie miasta.

Kilka zdjęć, które zrobiłem podczas rodzinnej wyprawy w góry.

 


strefa spa

Karpacz hotel z basenem i spa


Popularne posty z tego bloga

Trener biegowy Kraków 8 najlepszych w Polsce

Trener biegowy Kraków. Biegasz ? A może chciałbyś zacząć przygodę z bieganiem, ale nie wiesz jak? Może zatrzymałeś się z wynikami i nie potrafisz nic już poprawić oddaj się w ręce specjalistów wybierz trenera, który Ci pasuje.
Wypełniając ankietę na stronie wpisz jak poniżej na zdjęciu.
Wpisując Wojti Wojt  dostaniesz specjalną zniżkę 

Korzyści jakie zyskujesz z treningu z trenerem online. Jako osoba szukająca dla siebie optymalnego treningu zasługujesz na osobiste uwagi i porady dotyczące profesjonalnych przygotowań, jakie otrzymują najlepsi sportowcy na świecie. Pomożemy Ci zindywidualizować i przeanalizować Twój trening, tak abyś w szybki i bezpieczny sposób osiągnął wymarzony cel.

Gotowe plany treningowe nigdy nie spełnią Waszych indywidualnych potrzeb. Tylko bieżąca współpraca, analiza, zastosowanie odpowiedniej objętości i obciążeń treningowych do Waszego aktualnego poziomu pozwala w spokojny i bezpieczny sposób dążyć do osiągnięcia maksymalnych możliwości.

Sprawdź co ofe…

Jak trenować nogi bez sprzętu i siłowni

Jak trenować mięśnie nóg bez sprzętu i siłowni? Jak wiecie od dłuższego czasu trenuję w oparciu o ciężar własnego ciała i tak też atakuje swoje mięśnie nóg. Jakie ćwiczenia wybrać na nogi? Poniżej przedstawię Wam przykładowy trening na mięśnie nóg może komuś z Was się przyda


Dzień IV - Nogi - siłowo Trening siłowyPoliquin step-up 12/12/12 - na nogę
Przysiad na jednej nodze 6/6/5/5/4/4Martwy ciąg na jednej nodze 4 sek. faza ekscentryczna 8/8/8/8/8 - na nogę Przysiad bułgarski - wersja pośladkowa z zatrzymaniem 1 sek w pozycji przysiadu - 8/8/6/6 - na nogę Przyciąganie pięt do pośladków w leżeniu na plecach 8/8/8/8 - 3 s. faza ekscentryczna Wspięcia na palce stojąc na jednej nodze 15/15/15/15 - na nogę Plan układany przy współpracy z Fabryką SiłyTagi : jak trenować nogi bez siłki, trening nóg bez sprzętu , trening nóg , ćwiczenia na nogi, jak trenować bez sprzętu, trening bez siłowni , plan treningowy na nogi, trening nóg w kalistenic, jak trenować w domu

Jak schudnąć z brzucha szybko 3 metody

Wiele osób zastanawia, się co zrobić, żeby szybko schudnąć. Jedną z najbardziej kłopotliwych części ciała jest brzuch, niestety kobiety mają większą tendencję do tycia w tych partiach ciała i trudno jest zrzucić z nich zbędne kilogramy. Jak zgubić brzuch?

Czy możliwe jest zrobić to szybko?
1. Bardzo ważna jest dieta, tak więc należy się przygotować na zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych oraz trybu życia. W pierwszej kolejności trzeba ograniczyć spożywanie wszelkiego rodzaju produktów zawierających cukier i sól. Najlepiej w ogóle zrezygnować z potraw smażonych na rzecz poddawanych duszeniu lub gotowaniu na parze. To nie tylko wpłynie na zmniejszenie nagromadzonego tłuszczu, ale również pozytywnie wypłynie na nasze samopoczucie i stan zdrowia.

2. Następna rzecz to aktywność fizyczna – tkankę tłuszczową trzeba przerobić w mięśnie, ciało stanie się bardziej sprężyste i jędrne.

3. Można dodatkowo wspierać się suplementami takimi jak tabletki na odchudzanie, nie mniej j…